Usługi finansowe i prawnicze

tani notariusz Bielsko-Biała

W kancelarii notarialnej można sporządzić akty notarialne (umowy kupna-sprzedaży, testamenty, pełnomocnictwa), poświadczyć autentyczność podpisów i kopii dokumentów, sporządzać i wydawać urzędowo poświadczone odpisy oraz przechowywać dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Można tam także uzyskać porady prawne dotyczące sporządzanych dokumentów i czynności notarialnych, sporządzić protesty weksli i czeków oraz umowy przedmałżeńskie i intercyzy. Taki jest notariusz w Bielsku-Baiłej.

Rozwody Gdynia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zaprezentowany zakres pomocy, jakie świadczy naszs kancelaria prawna z Gdyni. Znajdziecie u nas możliwość skorzystania z pomocy w zakresie zagadnień związanych z kodeksem cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, pracy etc. Specjalnością naszego biura są sprawy rozwodowe - procesy trudne, budzące wiele emocji, istotne jest zatem właściwe podejście pełnomocnika, pozwalające stronie na bezpieczne i sprawne przebrnięcie przez taką sprawę.

Radca prawny Kraków

Podejmujemy się jednorazowych zleceń od Klientów indywidualnych, jak również stałej obsługi dla przedsiębiorstw. Prowadzimy szkolenia, jednak główną usługą jaką podejmuje się radca prawny Mróz-Krysta z Krakowa, to porady z różnych dziedzin prawa, między innymi w kwestii walki o odszkodowania. Podczas tych ostatnich zleceń, analizujemy zasadność roszczeń, sporządzamy pisma procesowe, możemy też przejąć obowiązek kontaktu z ubezpieczycielem. Szczegóły dotyczące oferty zostały zamieszczone online na stronie kancelarii.

Odwołania od orzeczeń o niepełnosprawności

Niekorzystna decyzja wydana przez PZON może zostać zakwestionowana. Przysługuje Ci możliwość odwołania od orzeczeń o niepełnosprawności. Nasza kancelaria radcy prawnego udziela wsparcia merytorycznego w zakresie przebiegu procedur oraz przygotowania wniosków o unieważnienie ustaleń Powiatowego Zespołu.