Usługi finansowe i prawnicze

Profesjonalna obserwacja

Firma oferuje prowadzenie śledczych czynności detektywistycznych. Jedną z usług jest profesjonalna obserwacja, czyli technika uzyskiwania istotnych dla sprawy informacji w postaci zdjęć, nagrań video lub audio. Działanie pomaga na przykład zweryfikować wierność małżeńską lub ustalić miejsce pobytu konkretnej osoby.

Dowody na zdradę

Przygotowujesz się do procesu sądowego i potrzebujesz dowodów w swojej sprawie? Nie wiesz, jak masz je zdobyć? Zajmujemy się zdobywaniem dowodów i sporządzaniem dokumentacji mogącej zaważyć na całym procesie, Ponadto poszukujemy zaginionych osób, mienia osobistego, wykrywamy urządzenia szpiegowskie itp.

Rozwody Gdynia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zaprezentowany zakres pomocy, jakie świadczy naszs kancelaria prawna z Gdyni. Znajdziecie u nas możliwość skorzystania z pomocy w zakresie zagadnień związanych z kodeksem cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, pracy etc. Specjalnością naszego biura są sprawy rozwodowe - procesy trudne, budzące wiele emocji, istotne jest zatem właściwe podejście pełnomocnika, pozwalające stronie na bezpieczne i sprawne przebrnięcie przez taką sprawę.

notariusz Szczecin

W naszej kancelarii czeka na Państwa profesjonalny, świetnie wykwalifikowany notariusz. Szczecin jest miastem, w którym mogą Państwo skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do zapoznania się z wszelkimi szczegółami, które jej dotyczą. Nie będą Państwo żałować podjętej z nami współpracy.

kancelaria adwokacka

Korzystając z naszej pomocy możesz liczyć na kompleksową opiekę prawników. Kancelaria adwokacka podejmuje się zarówno współpracy doraźnej (w postaci konsultacji i porad), jak również stałej - dotyczy to zarówno Klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Działamy w rożnych przestrzeniach prawa.

Spadki

Prowadzimy sprawy sądowe i pozasądowe, bierzemy udział w negocjacjach, sporządzamy różnego rodzaju pisma. Oferujemy porady prawne w sprawach rodzinnych obejmujących takie sytuacje jak spadki, rozwody, roszczenia o alimenty i inne. Zajmuje nas także obsługa firm. Kancelaria działa w dzielnicy Fordon, w Bydgoszczy.