Usługi finansowe i prawnicze

Odszkodowania Katowice

Jeżeli padłeś ofiarą jakiegoś wypadku, który zdarzył się nie z twojej winy, to masz pełne prawo do ubiegania się o odpowiednio wysokie odszkodowanie za poniesione szkody fizyczne oraz psychiczne. W tym celu skontaktuj się z prawnikami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Pracują oni w katowickiej kancelarii ASiW. Zajmują się przygotowaniem wszelkiej niezbędnej w całym procesie dokumentacji, a także reprezentowaniem swoich klientów przed sądami w celu uzyskania zadośćuczynienia. Podejmują się spraw w całym kraju.

licytacje komornicze ruchomości

Na stronie Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Głogowie - Jakuba M. - znajdą Państwo aktualne informacje, które pozwalają dowiedzieć się, jakie licytacje komornicze ruchomości i nieruchomości są obecnie przewidziane. Każda taka wiadomość posiada w opisie dane dotyczące miejsca prowadzonych działań, jak też - w przypadku nieruchomości - samej lokalizacji. Wśród informacji znajdują się także wiadomości istotne dla osób, które chcą wziąć aktywny udział w postępowaniu. Zachęcam do lektury.

Prawnik

Kancelaria mająca swoją siedzibę w Bydgoszczy świadczy pomoc przede wszystkim w sprawach dotyczących rozwodów, spadków czy ochrony własności intelektualnej. Prawnik pomaga zarówno osobom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym w kwestiach dotyczących prowadzenia działalności handlowej w ramach stałej współpracy oraz jednorazowej porady.

Odpluskwianie Poznań

Niektóre owady są szczególnie niebezpieczne, bo za źródło pożywienia upatrzyły sobie naszą krew. Odpluskwianie, jakie realizujemy w obrębie usług !hahu!, da Państwu gwarancję, że raz na zawsze pozbędziemy się tych wyjątkowo nieprzyjemnych pasożytów z Waszego mieszkania. W tym celu stosujemy zaawansowane środki chemiczne, fizyczne i biologiczne, które sprawią, że raz wyeliminowane z pewnością nie pojawią się ponownie. Ponadto dokonujemy też deratyzacji i dezynfekcji. Wyzwólcie się od dyskomfortu!

Obsługa loterii

Zajmujemy się świadczeniem usług doradczych, a także sporządzaniem pism oraz reprezentowania przez sądami i organami, które to usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych. Kancelaria Radcy Prawnego Artur Muranowicz specjalizuje się także w działaniach w zakresie gier hazardowych, dzięki czemu jest w stanie stworzyć dla Was regulamin loterii promocyjnej lub audiotekstowej, a także zająć się ich pełną obsługą - począwszy od organizacji, aż do nadzoru nad przebiegiem.

Kaucja w umowie najmu

Jest to standardowa praktyka, powszechnie wykorzystywana przez osoby, które chcą wynająć swój lokal. Kaucja w umowie najmu pozwala im zabezpieczyć się przed ewentualnymi zniszczeniami spowodowanymi przez lokatorów, a ponadto pozwala zweryfikować ich zdolność kredytową, upewniając się, że będą w stanie płacić czynsz.

Adwokat Rzeszów

Świadczymy porady prawne w zakresie dziedziny prawa gospodarczego, spadkowego i pracy. Radzimy jak uzyskać odszkodowania od niechętnych w ich przyznawaniu firm. Prowadzimy kancelarię adwokacką w Rzeszowie, która poza doradztwem, proponuje również zastępstwo sądowe. Podczas niego adwokaci Sznajder reprezentują klientów w celu uzyskania jak najbardziej korzystnego wyroku w zakresie prawa cywilnego (zobowiązań, konsumenckiego, rzeczowego, spadkowego), administracyjnego, pracy, a także ubezpieczeń społecznych.

Rozwody Gdynia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zaprezentowany zakres pomocy, jakie świadczy naszs kancelaria prawna z Gdyni. Znajdziecie u nas możliwość skorzystania z pomocy w zakresie zagadnień związanych z kodeksem cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, pracy etc. Specjalnością naszego biura są sprawy rozwodowe - procesy trudne, budzące wiele emocji, istotne jest zatem właściwe podejście pełnomocnika, pozwalające stronie na bezpieczne i sprawne przebrnięcie przez taką sprawę.

notariusz Szczecin

W naszej kancelarii czeka na Państwa profesjonalny, świetnie wykwalifikowany notariusz. Szczecin jest miastem, w którym mogą Państwo skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do zapoznania się z wszelkimi szczegółami, które jej dotyczą. Nie będą Państwo żałować podjętej z nami współpracy.