Usługi finansowe i prawnicze

Radca prawny Poznań

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty doradztwa prawnego, jakie świadczy radca prawny - Anna Wojciechowska-Kordek. Poznań to miejsce lokalizacji kancelarii prawnej. Gwarantuje ona indywidualne podejście do każdego klienta, a także pełnię profesjonalizmu. Nasza witryna zawiera szczegółowe informacje dotyczące kontaktu.

Rozwody Gdynia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zaprezentowany zakres pomocy, jakie świadczy naszs kancelaria prawna z Gdyni. Znajdziecie u nas możliwość skorzystania z pomocy w zakresie zagadnień związanych z kodeksem cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, pracy etc. Specjalnością naszego biura są sprawy rozwodowe - procesy trudne, budzące wiele emocji, istotne jest zatem właściwe podejście pełnomocnika, pozwalające stronie na bezpieczne i sprawne przebrnięcie przez taką sprawę.

Radca prawny Kraków

Podejmujemy się jednorazowych zleceń od Klientów indywidualnych, jak również stałej obsługi dla przedsiębiorstw. Prowadzimy szkolenia, jednak główną usługą jaką podejmuje się radca prawny Mróz-Krysta z Krakowa, to porady z różnych dziedzin prawa, między innymi w kwestii walki o odszkodowania. Podczas tych ostatnich zleceń, analizujemy zasadność roszczeń, sporządzamy pisma procesowe, możemy też przejąć obowiązek kontaktu z ubezpieczycielem. Szczegóły dotyczące oferty zostały zamieszczone online na stronie kancelarii.

Transport odpadów niebezpiecznych

Poszukujesz firmy, która dostarczy Ci kontenery na śmieci przemysłowe? W ofercie marki znajdziesz również transport odpadów niebezpiecznych, w które można wliczyć oleje, zużyty sprzęt elektroniczny czy odczynniki chemiczne. Ze wspomnianych artykułów wytwarzane są paliwa wtórne, które po odpowiedniej obróbce sprzedawane są klientom.

Dobra osobiste

Jako kancelaria zajmujemy się przede wszystkim pomocą prawną z zakresu spraw własności intelektualnej. Dziedziną, w której działamy są dobra osobiste. W ramach naszej działalności oferujemy takie usługi jak konsultacje prawne, sporządzanie i opiniowanie umów, prowadzenie spraw sądowych, negocjowanie oraz reprezentację przed urzędem patentowym.