Artyści, Kreowanie

Fotograf ślubny

Zajmujemy się działalnością usługową, która jest skierowana do każdej Młodej Pary, która pragnie mieć najbardziej wyjątkową pamiątkę z dnia, w którym już na zawsze połączy swoje drogi. Fotograf ślubny Batosz Wojciechowski z Łodzi będzie towarzyszył Wam w trakcie całego dnia - od przygotowań, przez ceremonię, aż po wesele.

Nauka śpiewu

Profesjonalna nauka śpiewu w Krakowie czeka na Ciebie właśnie w naszej Akademii! Proponujemy zawsze najlepsze i sprawdzone rozwiązania dla wszystkich osób, które chcą rozwinąć skrzydła muzyczne! Oferujemy również pełen profesjonalizm, przyjazną atmosferę oraz korzystne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy.

Obrazy ze zwięrzętami

W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres ozdób na ściany do każdego pomieszczenia w domu. W szczególności polecamy obrazy ze zwierzętami, a w tym zającami, buldogami, reniferami i więcej. Produkty są dostępne w wielu wariantach wymiarowych, aby można było je z łatwością dopasować do dostępnej przestrzeni.

green screen

Zajmujesz się fotografią lub tworzeniem filmów wideo? Tło kartonowe green screen 3.55 x 30m pomoże Ci w profesjonalnych zdjęciach. Kartonowy papier można zwijać na trwałym rdzeniu, co skutecznie zapobiega gnieceniu się tła. Ponadto, papier nie odbija refleksów, dzięki czemu zielone tło jest zawsze jednolite.

Fotografia ślubna

Niezwykle ważnym elementem podczas ceremonii zaślubin dla wielu par jest fotografia ślubna. Z moją propozycją docieram do klientów w Olsztynie i okolicach. Jestem fotografem ślubnym, który rzetelnie zrealizuje dla Państwa doskonałą sesję zdjęciową. Moja oferta z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej atrakcyjnej oferty, która znajduje się w pełni na stronie internetowej. Zachęcam do kontaktu i skorzystania z moich usług.