Artyści, Kreowanie

Nauka śpiewu

Profesjonalna nauka śpiewu w Krakowie czeka na Ciebie właśnie w naszej Akademii! Proponujemy zawsze najlepsze i sprawdzone rozwiązania dla wszystkich osób, które chcą rozwinąć skrzydła muzyczne! Oferujemy również pełen profesjonalizm, przyjazną atmosferę oraz korzystne warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy.

Obrazy ze zwięrzętami

W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres ozdób na ściany do każdego pomieszczenia w domu. W szczególności polecamy obrazy ze zwierzętami, a w tym zającami, buldogami, reniferami i więcej. Produkty są dostępne w wielu wariantach wymiarowych, aby można było je z łatwością dopasować do dostępnej przestrzeni.

green screen

Zajmujesz się fotografią lub tworzeniem filmów wideo? Tło kartonowe green screen 3.55 x 30m pomoże Ci w profesjonalnych zdjęciach. Kartonowy papier można zwijać na trwałym rdzeniu, co skutecznie zapobiega gnieceniu się tła. Ponadto, papier nie odbija refleksów, dzięki czemu zielone tło jest zawsze jednolite.

Książki patriotyczne

Uwielbiasz zgłębiać tajniki polskiej historii? Interesują Cię również bieżące wydarzenia w kraju i na świecie? Polecamy książki patriotyczne, które znajdziesz w naszej księgarni. W proponowanej przez nas literaturze znajdziesz ciekawe informacje na temat m.in. dziejów naszego kraju oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące religii chrześcijańskiej.