Przedsiębiorstwo, Pieniądze, Gospodarka

Drukarki fiskalne Warszawa

Oferując swoim Klientom najnowocześniejsze i najbardziej funkcjonalne drukarki fiskalne do sklepów, staliśmy się uznaną warszawską firmą, z usług której korzystają właściciele małych i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy bardzo rozbudowany asortyment wspaniałych technologii, w które warto zainwestować, aby zapewnić sobie sprawniejszą i szybszą sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i zainwestowania w urządzenia o najlepiej odpowiadających Państwu parametrach technicznych. Zapraszamy!

odszkodowanie za śmierć

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w przypadku utraty członka rodziny ubezpieczyciel może wypłacić nam odszkodowanie za śmierć bliskich. Dlatego pracownicy EVENTUS zajmą się uzyskaniem świadczenia od Towarzystw Ubezpieczeniowych w formie cyklicznej renty lub jednorazowej wypłaty pieniężnej.

Sprzątanie

Świadczymy usługi czystościowe na zlecenie firm a także Klientów Indywidualnych. Oferujemy sprzątanie biur i mieszkań na terenie Krakowa. W zakres świadczeń Top-Mop wchodzi między innymi mycie okien, pranie dywanów, porządkowanie magazynów, osiedli mieszkaniowych i obiektów handlowych a także usługi portierskie. Wykonujemy zarówno generalne porządki jak i drobne prace.

Doradztwo podatkowe Wrocław

Jeśli chcesz zoptymalizować koszty prowadzenia biznesu, a także szukasz partnera, który bezpiecznie i kompleksowo zajmie się Twoimi obciążeniami fiskalnymi to zapraszamy do współpracy. Firma DMS TAX oferuje doradztwo podatkowe we Wrocławiu. Dzięki nam unikniesz wielu błędów skarbowych, które popełniają początkujący przedsiębiorcy.

Ulotki reklamowe Warszawa

Chcesz by Twoja oferta była znana szerszej ilości klientów? Nasza firma, roznosząca ulotki reklamowe w Warszawie, oferuje swoje usługi. Dzięki nam, mieszkańcy danych dzielnic, ulic czy miejscowości gminnych, otrzymają reklamę Twojej firmy. Im więcej osób dowie się o Twojej działalności, tym więcej będziesz miał klientów.

Kancelarie prawne Warszawa

W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię znajdziecie pomoc w zakresie kontrolowania i właściwego rozliczania Waszych finansów czy podatków w różnego typu przedsiębiorstwach. Nasi prawnicy pomogą Wam w przygotowywaniu dokumentów zgodnych z obecnie obowiązującymi przepisami. Znajdziecie u nas również możliwość zasięgnięcia porady w zakresie zakładania spółki, funkcjonowania firmy czy też będziemy dla Was stanowili przedstawicielstwo przed wybranymi organami lub podczas negocjowania warunków.

Teczki firmowe

Gorąco polecamy Państwu nasze wysokiej jakości produkty, wśród których są nasze wyjątkowe teczki firmowe oraz segregatory. Nasze teczki firmowe zyskały uznanie naszych klientów wiele lat temu i wciąż cieszą się niegasnącym powodzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do złożenia zamówienia.

Doradztwo podatkowe po niemiecku

Kancelaria biegłych rewidentów oferuje pomoc przedsiębiorcom, którzy prowadzą lub dopiero zamierzają rozpocząć działalność na rynku naszych zachodnich sąsiadów. Oferujemy usługi rachunkowe, audytorskie oraz doradztwo podatkowe po niemiecku, a także prowadzenie ksiąg rachunkowych i sporządzanie bieżących sprawozdań finansowych.