Organizacja imprez, wesela

Imprezy okolicznościowe Łódź

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego Centrum Sportowo – Rekreacyjne „ZBYSZKO”, które organizuje imprezy okolicznościowe w okolicach Łodzi. Posiadamy pięć przestronnych, klimatyzowanych sal, a także dwie grillowe altany, co pozwala nam na zorganizowanie wszelkiego typu przyjęć, w tym komunijnych, chrzcin czy jubileuszy. Zapewniamy profesjonalny catering, miejsce do tańca i profesjonalną, miłą obsługę. Oferujemy także nocleg w atrakcyjnych pokojach i apartamentach. Posiadamy duży teren, pozwalający na organizację wielu atrakcji.

Aplikacje VR

Zaprojektujemy i stworzymy idealne rozwiązania z zakresu wirtualnej rzeczywistości, które będą realizować cele biznesowe przedsiębiorstwa. Aplikacje VR pozwolą lepiej zobrazować ofertę, a także wzbudzić pozytywne odczucia wobec marki. Świadczymy usługi także w zakresie przygotowywania filmów 360 stopni (np. spacery po budynku).

Balony karnawałowe

Proponujemy akcesoria, które udekorują event oraz imprezę każdego rodzaju. Oferujemy balony karnawałowe, sylwestrowe, walentynkowe, a nawet studniówkowe. W asortymencie posiadamy akcesoria ozdobne wykonane z folii lub lateksu. Szczególnie polecamy dmuchane cyfry - idealnie sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym.

Organizacja szkoleń konferencji

Organizujemy najlepsze imprezy dla firm na terenie całej Polski. Nasze eventy firmowe charakteryzuje duże urozmaicenie, dzięki czemu każdy pracodawca może znaleźć odpowiadający jego pracownikom sposób zabawy. Imprezy firmowe w Warszawie mają tak szeroki zakres co sprawia, że również co roku możemy wybierać spośród wielu nowych ofert. Organizacja udanej zabawy to nasza specjalność. Pośród wielu atrakcji oferujemy pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne, gry miejskie, konkursy sportowe, team building oraz szkolenia i konferencje. Pełna oferta firmy dostępna jest na naszej stronie www.

Atrakcje na eventy

Fantastyczne eventy firmowe, które tworzone są z pasją oraz kreatywnością to właśnie oferta, którą dysponuje Akademia Imprez. Staramy się, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Dlatego właśnie wszystkie zabawy, które dotąd stworzyliśmy odbyły się w przyjaznych warunkach oraz pozytywnych klimatach! Specjalnie dla naszych klientów proponujemy korzystne ceny i atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którym zależy na niezapomnianych wydarzeniach! Zachęcamy do kontaktu.