Parki rozrywki i sport

Przysięga Dojo

Na naszych obozach prowadzone są zajęcia bazujące na tradycyjnej sztuce karate, która wywodzi się z Japonii. Z tego względu nasze zajęcia sięgają do tradycji tej kultury. Jedną z nich jest przysięga Dojo, która stanowi bardzo ważny element życia każdego, kto uprawia ten sport. Dzięki niej możliwe jest przekazanie filozofii tego sportu.

Rakieta do tenisa

Nas sklep sportowy obejmuje cały szereg sprzętu i odzieży dla osób trenujących na co dzień na korcie. Jednym z najważniejszych akcesoriów w tym zakresie jest odpowiednio dobrana rakieta do tenisa. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór wariantów tego typu artykułów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas idealny model.

Zajęcia piłkarskie dla przedszkoli Warszawa

Jeśli chcesz zadbać o kondycję oraz aktywność fizyczną Twojej pociechy już od najmłodszych lat, skorzystaj z naszej oferty! Klub sportowy dla dzieci w Warszawie organizuje zajęcia piłkarskie dla przedszkoli, które pokażą maluchom, że uprawianie sportu może być dobrą zabawą, a dodatkowo nauczą je zdrowej rywalizacji.