Parki rozrywki i sport

Spinning

Lubisz jazdę na rowerze i masz wysoki stopień wytrzymałości fizycznej? Spinning to ćwiczenia właśnie dla Ciebie! Zajęcia odbywają się na stacjonarnych rowerkach i nastawione są na interwałowe oraz siłowe treningi, w których najważniejsza jest szybkość jazdy. Dzięki nim wyrzeźbisz łydki, uda i pośladki.

Siodełka rowerowe szosowe

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym asortyment cieszy się niesłabnąca popularnością i ceniony jest za swoja wysoka jakość. Dostępne siodełka rowerowe szosowe pochodzą od renomowanych producentów i świetnie sprawdzają w trakcie użytkowania. Są komfortowe i dobrze dopasowują się do kształtu ciała, nie powodując odcisków.

Przysięga Dojo

Na naszych obozach prowadzone są zajęcia bazujące na tradycyjnej sztuce karate, która wywodzi się z Japonii. Z tego względu nasze zajęcia sięgają do tradycji tej kultury. Jedną z nich jest przysięga Dojo, która stanowi bardzo ważny element życia każdego, kto uprawia ten sport. Dzięki niej możliwe jest przekazanie filozofii tego sportu.

Szkolenia rowerowe

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego aktywnego biura turystycznego. Prowadzimy kursy skiturowe, a także szkolenia rowerowe na elektrycznym jednośladzie EMTB. Są to dwudniowe wyjazdy, w których skład wchodzą: dwie wycieczki ośmiogodzinne z instruktorem, noclegi oraz sprzęt.

akcesoria rowerowe

Dzięki Velomania możesz nie tylko przygotować się do zjazdów górskich lub szybkiej jazdy na szosie. Możesz także zaopatrzyć się w niezwykłe akcesoria rowerowe. Uprzyjemnią one twoje rekreacyjne podróżowanie. Oferujemy także części, które pozwolą utrzymać każdy rower w odpowiednim stanie technicznym - zarówno w ziemi, jak i lecie.

Zajęcia piłkarskie dla przedszkoli Warszawa

Jeśli chcesz zadbać o kondycję oraz aktywność fizyczną Twojej pociechy już od najmłodszych lat, skorzystaj z naszej oferty! Klub sportowy dla dzieci w Warszawie organizuje zajęcia piłkarskie dla przedszkoli, które pokażą maluchom, że uprawianie sportu może być dobrą zabawą, a dodatkowo nauczą je zdrowej rywalizacji.