Parki rozrywki i sport

Adidas halówki

Poszukujesz kompleksowych i przede wszystkim wygodnych butów do szkoły? Jesteś w idealnym miejscu. Adidas halówki to wytrzymałe rozwiązanie szyte na miarę. Tego typu obuwie doskonale sprawdzają się przede wszystkim w szkole czy innych podobnych placówkach. Dzięki swojej wyjątkowej podeszwie są neutralne.

Spinning

Lubisz jazdę na rowerze i masz wysoki stopień wytrzymałości fizycznej? Spinning to ćwiczenia właśnie dla Ciebie! Zajęcia odbywają się na stacjonarnych rowerkach i nastawione są na interwałowe oraz siłowe treningi, w których najważniejsza jest szybkość jazdy. Dzięki nim wyrzeźbisz łydki, uda i pośladki.

Szkolenia rowerowe

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego aktywnego biura turystycznego. Prowadzimy kursy skiturowe, a także szkolenia rowerowe na elektrycznym jednośladzie EMTB. Są to dwudniowe wyjazdy, w których skład wchodzą: dwie wycieczki ośmiogodzinne z instruktorem, noclegi oraz sprzęt.

Zajęcia piłkarskie dla przedszkoli Warszawa

Jeśli chcesz zadbać o kondycję oraz aktywność fizyczną Twojej pociechy już od najmłodszych lat, skorzystaj z naszej oferty! Klub sportowy dla dzieci w Warszawie organizuje zajęcia piłkarskie dla przedszkoli, które pokażą maluchom, że uprawianie sportu może być dobrą zabawą, a dodatkowo nauczą je zdrowej rywalizacji.

Crashpady motocyklowe

Wypadków chciałoby się unikać, ale nie da się tego ani zaplanować, ani przewidzieć. Można jednak złagodzić potencjalne skutki wypadku i profilaktycznie zabezpieczyć i siebie, i maszynę. Crashpady motocyklowe to niezbędne wyposażenie każdego pojazdu dwukołowego, ochraniające przez uszkodzeniami elementy jednośladu i jego użytkownika.

Klatki treningowe

Wyposażenie siłowni jest niezwykle ważne dla zapewnienia komfortu treningów. Jednym z głównych elementów są klatki treningowe - urządzenia, które umożliwiają wykonywanie ćwiczeń siłowych na różnych poziomach zaawansowania. Klatki treningowe składają się z prętów, hantli oraz dodatkowych uchwytów, co pozwala na maksymalny zakres ruchu i różnorodność ćwiczeń. Są świetnym rozwiązaniem dla osób preferujących treningi w miejscu zamkniętym, ale także dla sportowców, którzy muszą kontrolować swoje ciało na każdym etapie treningu. Dlatego warto zadbać o odpowiednie wyposażenie siłowni, aby móc skutecznie i bezpiecznie trenować.

Naturalne maty do jogi

Zastanawiasz się na domowymi sposobami na trening? W naszym sklepie znajdziesz naturalne maty do jogi, które pomogą zacząć Ci ten typ sportu. Odpręż się przy kojącej muzyce i zadbaj o zdrowe ciało, w ekologiczny zrównoważony, i bezpieczny sposób. Odwiedź nasz sklep, w którym znajdziesz wszelkie akcesoria potrzebne przy tej dyscyplinie.