Transport lądowy, lotniczy i morski

Wynajem podnośników Września

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu niezbędnego do wykonania profesjonalnych prac wysokościowych. Świadczymy także wynajem podnośników i ładowarek na terenie Wrześni i jej okolic oraz przeprowadzania szkoleń z zakresu ich obsługi. Zajmujemy się także konserwacją sprzętu budowlanego.

warsztat samochodowy Gdynia

Profesjonalny warsztat samochodowy w Gdyni wykonuje usługi naprawcze aut osobowych i dostawczych, serwis klimatyzacji, wymianę ogumienia, blacharstwo i lakiernictwo. Zajmujemy się także diagnostyką komputerową problemów związanych z systemem elektronicznym pojazdu. Jeżeli masz problem z autem, zgłoś się do nas.

Drzwi garażowe segmentowe

Doskonale wiemy, jak wielu inwestorów poszukuje rozwiązań estetycznych, trwałych i wygodnych. Dlatego też w naszej ofercie czołowym elementem stały się garażowe bramy segmentowe. Ich największym atutem jest niewielka przestrzeń, której potrzebują, aby móc skutecznie funkcjonować i zabezpieczać wjazd. Od tego uzależniona jest również efektywność i lekkość ich użytkowania. W ofercie znalazły się również modele zaskakujące swoim wykończeniem - ujmują elegancją, klasą, stylem oraz ponadczasowym designem.

Bus wynajem Wrocław

Organizujesz wycieczkę szkolną? A może chcesz zapewnić wygodny środek transportu dla pracowników swojej firmy? Bus wynajem we wrocławskim Totemm, to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy wysoką jakość usług, sprawne technicznie i czyste zaplecze pojazdów.

Wyroby z plandek

Zajmujemy się produkcją wyrobów z tkanin technicznych powlekanych PCV i wykonujemy plandeki. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju okleiny na samochody ciężarowe, tak aby każdy mógł znaleźć odpowiedni wzór i kolor. Co więcej nasze płachty nie tylko zabezpieczą przewożony towar, ale jednocześnie sprawdzą się jako reklama firmy.

Usługi dźwigowe Warszawa

Jeżeli poszukują państwo doświadczonej firmy budowlanej, która świadczy również usługi dźwigowe, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, zdolnymi do udźwigu nawet 35 ton. Ich kierowaniem zajmują się doświadczeni operatorzy. Dokładamy również starań, aby zlecenia wykonywane przez naszą warszawską firmę kojarzone były nie tylko z rzetelnością, ale również - terminowością.

Przewóz grup zorganizowanych

Wybierasz się do zagranicznej pracy, planujesz odwiedzić rodzinę zamieszkałą poza krajem, a może organizujesz konferencję? Oferujemy przewóz grup zorganizowanych do dowolnego miejsca na ternie Niemiec, Holandii, Luksemburga i Belgii. Posiadamy komfortowe busy oraz doświadczonych kierowców, którzy zadbają o bezpieczeństwo pasażerów podczas dalekiej podróży.

Wyposażenie warsztatów samochodowych

Od lat oferujemy Państwu najlepszej jakości produkty - urządzenia idealnie nadające się do wyposażenia warsztatów samochodowych. Dzięki nam możliwe jest kompleksowe wyposażenie każdego z warsztatów - oferujemy najlepszą innowacyjną ofertę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych promocji cenowych.

Skup aut

Jako specjaliści w zakresie motoryzacji kierujemy swoją ofertę do kierowców, którzy pragną jak najszybciej sprzedać samochód i otrzymać gotówkę. Nasz skup aut znany jest z profesjonalizmu oraz przyjmowania nawet powypadkowych środków transportu, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć każdy model, bez względu na jego stan. Zapewniamy korzystne warunki finansowe i po wypełnieniu formularza z danymi zjawiamy się u Państwa, gdzie finalizujemy transakcję. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego.

Pojazdy sklepowe

Chcesz prowadzić mały biznes, ale nie wiesz, czy upatrzona lokalizacja zapewni Ci wystarczająco dużo klientów? Pojazdy sklepowe dają Ci możliwość wyboru optymalnej lokalizacji i dostosowania się do zmiennych warunków rynkowych. Nie masz też ograniczeń względem tego, co chcesz sprzedawać - oferujemy modele dostosowane do branży mięsnej oraz cukierniczej, a także do sprzedaży lodów i pieczywa.

części do ładowarki teleskopowej

Prowadzimy nie tylko profesjonalny serwis z użyciem mobilnych narzędzi, ale oferujemy również części do ładowarki teleskopowej. W asortymencie znajdują się pojedyncze elementy hydrauliki siłowej oraz całe pompy i silniki tłoczkowe. Na specjalne życzenie klienta możemy je przerobić tak, by pasowały do wielu pojazdów.

Kosmetyki do samochodu

U nas znajdziesz najlepsze środki czystości, dzięki którym szybko i skutecznie poradzisz sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Polecamy preparaty opracowane przez wykwalifikowanych technologów przeznaczone do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Wśród nich znajdują się profesjonalne kosmetyki do samochodu, w tym woski do karoserii, preparaty do pielęgnacji lakieru oraz wiele innych w przystępnych cenach.

myjnie samoobsługowe

Bezdotykowe myjnie samoobsługowe to coraz popularniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o myjnie. Kierowcy coraz częściej wybierają bezdotykowe myjnie kiedy planują umycie auta. Jeśli jesteś również zainteresowany skorzystaniem z takiej myjni, zastanawiasz się nad zbudowaniem w swoich okolicach zapraszamy do współpracy.

Agencja celna

Nasza firma to profesjonalna i rzetelna agencja celna. Na naszej stronie znajdą Państwo pełen zakres naszych usług. W ich skład wchodzą między innymi przewozy ładunkowe oraz usługi celne. Nasza agencja celna to gwarancja skuteczności i profesjonalizmu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.