Gastronomia

sklep z akcesoriami

Nowoczesne i funkcjonalne akcesoria kuchenne - szeroki wybór towarów w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do kompleksowego wyposażenia kuchni - wysoko jakościowe sprzęty i inne elementy, które zapewnią Ci radość przygotowywania posiłków. Najlepsze akcesoria kuchenne czekają na Ciebie na naszej stronie - wejdź na nią i przekonaj się sam.

Wyposażenie sklepów spożywczych

Wyposażenie sklepów spożywczych to domena firmy Cebea Bochnia. Dysponujemy doskonałej jakości sprzętem, który sprawdzi się w każdym miejscu. Dzięki nam wyeksponują Państwo swoje produkty w sposób elegancki ale też profesjonalny. Wytrzymałość i solidność to cechy charakterystyczne naszej oferty. Zapraszamy.

Imprezy firmowe Poznań

Imprezy firmowe służą przede wszystkim integracji pracowników oraz pokazania się w innej sytuacji niż ma to na, co dzień w pracy. Imprezy firmowe Poznań przygotowywane są w różnych sceneriach i motywach. Podczas takich wyjazdów często organizowane są jakieś wspólne gry i zabawy są i chociaż może brzmi to dziecinie, to takie gry i zabawy to rodzaj współzawodnictwa czy też współpracy, na którą skazania są ludzie. Sprawdź cała ofertę na www.vipcatering.pl

lustra na wymiar

Każda sypialnia i łazienka powinna posiadać właściwe wyposażenie, które nie tylko będzie pełniło funkcję użytkową, ale i estetyczną. Takie są właśnie lustra na wymiar, które tworzone są na specjalne zamówienie każdego Klienta. Dostosowujemy się do nawet najoryginalniejszych projektów o nietypowych wymiarach. Wykorzystujemy elementy witrażowe, mozaiki ceramiczne, kryształy Svarowskiego, a także nowoczesny i klasyczny design.

Serwis urządzeń gastronomicznych

Firma Gastromi prowadzi profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych. Są to skomplikowane sprzęty, których nie należy naprawiać na własną rękę. Wszelkie awarie należy zgłaszać fachowcom, którzy szybko i skutecznie przywrócą pełną sprawność urządzeniom. Gwarantujemy niezawodność i sprawność wykonywanych usług.

Naturalne suplementy

Wiele osób dość bezmyślnie sięga dziś po syntetyczne produkty, sprawiając w efekcie, że stan ich zdrowia z czasem znacząco się pogarsza. Naturalne suplement diety, jakie oferujemy w Dorsim to świetne lekarstwo na to, by doprowadzić swoje ciało do formy i optymalnej dyspozycji. Proponujemy bogaty wybór preparatów, między innymi takich jak grzybek reishi, krzem orsi czy karczoch i glukozamina. Wszystkie one pozwolą Wam odpowiednio zbilansować codzienne pokarmy i zatroszczyć się o swoje ciało i samopoczucie.

Imprezy okolicznościowe Warszawa

Wiemy, że organizacja udanej imprezy nie jest łatwa. Wymaga od naszych klientów zaangażowania, wyobraźni oraz pomysłowości. Dlatego wszystkie zawsze wkładamy w naszą pracę całe zaangażowanie. Imprezy okolicznościowe organizowane przez naszych pracowników są perfekcyjnie przygotowane. Zapraszamy do Wald Economy w Warszawie.