Nauczanie w kraju

Projektowanie ubioru

Zaczyna się od pierwszej kreski i wymaga wielu lekcji. Projektowanie ubioru to niełatwy proces. To dopiero pierwszy krok w tworzeniu mody. Poznaj go krok po kroku, dołączając do grona uczniów szkoły kostiumografii. Zdobądź kwalifikacje potrzebne na rynku pracy - ucz się zawodu od najlepszych w branży.

Sprzątanie biur

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi, obejmujące kompleksowe czyszczenie powierzchni biurowych. Podczas wykonywanych prac wykorzystujemy specjalistyczne środki czyszczące od uznanych w branży producentów oraz profesjonalne maszyny. Firma sprzątająca SOS-DOM gwarantuje Państwu profesjonalne sprzątanie biur. Warszawa.

Szkolenie CCNA

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się prowadzeniem kompleksowych kursów, mających na celu podwyższenie kwalifikacji pracowniczych. Jednym z nich jest profesjonalne szkolenie CCNA, po którym otrzymać można odpowiedni certyfikat. Najczęściej z naszej oferty korzystają firmy z branży teleinformatycznej, jak również klienci indywidualni.

e-oświata

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele informacji oraz dokumentacji, których tematem przewodnim jest szeroko pojęta e-oświata. Witryna obsługuje i wspiera dyrektorów placówek, a także nauczycieli oraz innych szkoleniowców. Z naszym portalem edukacja staje się prostsza i otwarta dla każdego.